• Новак
Женски Врвови Со Долги Ракави Лесни Потсмевачки Кошули Со Основен Слој На Вратот

Женски Врвови Со Долги Ракави Лесни Потсмевачки Кошули Со Основен Слој На Вратот

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

95% Вискоза, 5% Спандекс Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ? 95% Вискоза/5% Спандекс, Ултра Свилен Елегантен, Тенок Фитинг, Еластичен. ? Прегрнете Го Телото Добро, И Покажете Ја Вашата Крива, Лесна, Не Гледајте. ? Совршено Носење Самостојно, Или Спарување Со Фармерки, Кардиган, Хеланки, Јакна Како Исечена Маичка или Кошули со Основен Слој. ? Погоден за Секојдневен, Дом, Забава, Вокација, Училиште, Клуб, Ноќта на Вештерките, Погоден за Жени и Тинејџерки. ? Рачно Перење или Лесно Перење Во Машина, Плс. Проверете Ја Големината Подолу И Кажете ни Дали Некое Прашање, Вашата Насмевка е Важна за нас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат