• Новак
ЧАША Женска Прикривка Капчиња Шупливи Ресни Костим За Капење 3/4 Ракав

ЧАША Женска Прикривка Капчиња Шупливи Ресни Костим За Капење 3/4 Ракав

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

65% Памук, 35% Полиестер Повлечете го затворањето. Дизајн : Шупливи Капчиња Покријте Со Реследник и Три Четвртини Ракав. Нега на облека : Редовното Перење Препорачува Со Ладна Вода Не Користете Белило Не Паѓајте Суво. Повод : Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Совршен за Тропски Одмори, Лето, Ракав На Плажа : 19; Должина : 22. Средно( во) : Подбуст : 38; Ракав : 20; Должина : 23. Х-Голем (во) : Подбуст : 41.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат