• Новак
Контрола на стомакот Гаќички За Обликување За Жени Обликувач На Тело Со Висок Струк Облека За Слабеење Долна Облека Појас Гаќи

Контрола на стомакот Гаќички За Обликување За Жени Обликувач На Тело Со Висок Струк Облека За Слабеење Долна Облека Појас Гаќи

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

78% Најлон, 22% Спандекс Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. +Гаќи За ОБЛИКУВАЊЕ ЗА КОНТРОЛА На СТОМАКОТ. Оваа облека под фустан е изработена од безбедна и врвна ултра мека беспрекорна ткаенина, никогаш не и штети на вашата кожаовие популарни Гаќички За Обликување Се неопходни во плакарот на секоја жена,израмнете го стомакот, израмнете ги љубовните рачки и рационализирајте ја силуетата во потенок женски струк. Quamy TUCK & ЗАДНИК лифт q оваа долна облека за обликување за жени помага да се скрие горниот дел од кифлата,создавајќи мазна силуета за неколку секунди.Елегантната ткаенина за компресија се слабее во половината додека го израмнува стомакот и го измазнува грбот.Потребна ви е нашата облека со висок струк ако ви треба цврста контрола под фустан што одговара на формата или сакате да ја истакнете вашата фигура во некои нови фармерки. Оваа контрола на стомакот на гаќичките е елегантна, лесна,мазна,флексибилна и целодневна удобност,меки и ладни чувства на вашата кожа кога ја носите.Оваа контролна горна долна облека е повеќе како вашиот втор слој на кожа, мека и помалку иритирачка. ●БЕЗ ТРКАЛАЊЕ НАГОРЕ или НАДОЛУ ~ нашата долна облека за контрола на стомакот за жени има беспрекорен дизајн со краток крој за да се осигура дека тие се удобни и невидливи под вашите здолништа, фустани и фармерки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат