• Новак
Лакавокор Женски Кратки Ракави Макси Фустани Империја Половината Секојдневен Долг Фустан Со Шарени Цветни Печати

Лакавокор Женски Кратки Ракави Макси Фустани Империја Половината Секојдневен Долг Фустан Со Шарени Цветни Печати

Rating 
DEN 351.84

Достапност
Достапно за нарачка

65% Полиестер+5% Спандекс Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Quaxi Dresstial Fressess Maxi за жени е изработен од 65% Полиестер+5% Спандекс, ткаенината е многу мазна, свилено чувство,еластична,Мека и пријателска за кожата. Шик Дизајн Е Задолжителен избор За женски секојдневни фустани, Нашите Летни фустани за жени се долги до подот, еластичен висок струк,краток ракав со,лелеаво долго здолниште, прават да изгледате украсено и елегантно. Цветен Макси Фустан-Женските Летни Фустани имаат повеќе цветни дезени, бохо макси стил на облекување или стил на пруги,во различна боја. Плус Големина Макси Фустан ● материјалот и еластичниот половината на високата Империја го прават овој летен макси фустан да одговара на удобноста, имаме 5 големини, ве молиме проверете ја табелата со големини пред нарачката. Exchangess fortions long макси фустанот е совршен за секоја пригода.Секојдневен/Забава/Работа/Плажа / Одмор Стил.Не само што е добро за пролет и лето, туку можете да фрлите топли облеки на овој макси фустан од шеврон во студено време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат