• Новак
Секојпогледнете 2023 Женска Летна Туника Врвни Обични Маици Со Кратки Ракави Плисирани Лабави Блузи за Хеланки

Секојпогледнете 2023 Женска Летна Туника Врвни Обични Маици Со Кратки Ракави Плисирани Лабави Блузи за Хеланки

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

95% Вискоза+5% Спандекс Еластично затворање. Машинско Перење. Quztration 95% Rayon+5% Spandex. Оваа основна туника врвови е мека, удобна, еластична и лесна. Qésize_ m (САД 8-10), L(САД 12-14), XL(САД 16-18), 2 XL(САД 18-20), 3 XL(САД 20-22). Ова е само за ваша референца. Questrates дека вратот на Екипажот, краток ракав, плисиран на предната страна, лесен за покривање на стомакот и задниот дел. Лабава и опремена, брзо сушење. Различни различни цврсти и цветни принтови се достапни за избор. Совршено е за сите сезони. Ќе го стилизирате лесно со хеланки, фармерки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони. Quocadion quodication совршен За секојдневен живот секојдневно носење, семејно собирање, одмор, запознавање, шопинг, забава, плажа, работа, надвор, итн. Додадете во вашата листа на желби, ние ќе ажурираме нова боја секоја недела. Натпревари : шорцеви, фармерки, влечки, патики, високи потпетици се соодветни натпревари.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат