• Новак
Зефотим блејзер јакни за жени, дами лапел јака со двојно грашок од грашок зимска волна мешавина над палта долги јакни

Зефотим блејзер јакни за жени, дами лапел јака со двојно грашок од грашок зимска волна мешавина над палта долги јакни

Rating 
DEN 287.84

Достапност
Достапно за нарачка

♥ 【Вовед во бренд】 : Добредојдовте во продавницата за облека Zefotim, Зефотим е модна продавница која се фокусира на женска и машка облека, врвови / маици / фустани / дуксери / џемпери / кардиган / џемпери / панталони / палта / јакни, ако ви треба Овие, кликнете на името на брендот Зефотим на насловот Само нарачката од продавницата на Зефотим може да ужива во вашата најдобра услуга за клиенти и квалитетот на производот. Направени во САД или увезени. ♥ 【Мекиот материјал】 : Направено од мек, високо квалитетен материјал пријателски за кожата, дише и пријатно за носење. Обичен џемпер за жените да носат во студено утро, пролет, есен или зимски денови. ♥ 【Карактеристики】 : Обичен стил, најразлични бои и стилови, поприродни и убави, разновидни стилови, долги ракави, едноставен стил, истакнување на добра фигура, да се постигне совршен ефект на дизајн на само-култивирање, да ве натера да изгледате добро и удобно кога се релаксирате. Исклучено за какви било луѓе во форма на тело, уникатен стил, ве натера да изгледате поубаво, стилски, секси и елегантно. ♥ 【прилики】 : Обичен/секојдневен/работа/забава/плажа/стил на одмор. Добра за есен и зима. Лесно е да се облече и да се соблече и да одговара на друга облека. Можете да го носите директно со кратки фармерки, хеланки, здолништа и чизми. Ова е дефинитивно задолжително во вашата гардероба. Можете да го носите за скоро за сите рамномерни! затворање. ♥ 【Забелешка】 : Пред нарачката, внимателно прочитајте ја табелата со големина што ја обезбедивме на последната слика, изберете ја големината според неа. Табелата со големина не е наша, не користете ја !!! (#последна слика#). Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ме преку е -пошта. Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. Задоволството на клиентите е нашата најголема цел. женски крзно и faux крзнени јакни и палта девојки дожд јакна зимска јакна faux крзно јакна жени женски јакна зимски женски јакни есен подуени јакни за жени јакни за жени женски зимски јакна женски зимски јакни исечени пуфтер јакна кожа јакна сини џин јакни за жени женски џан јакна црна црна боја Jeanан јакна црна јакна за жени женски контраст леопард тексас јакна женски лесни јакни мече јакна за жени женски јакни со јакна од јакна за јакна за жени за жени пад јакна. 90s navy windbreaker windbreaker jacket womens windbreaker jackets black windbreaker women 90s windbreaker girls windbreaker jacket windbreakers womens windbreaker women windbreaker womens windbreaker pants golf windbreaker windbreaker jacket women windbreaker women 90s windbreaker women windbreaker golf windbreaker waterproof windbreaker women women windbreaker 80s windbreaker red windbreaker women windbreaker jacket girls Јакни за ветерници за ветерници за жени виолетова. рово Womenените зимски палта за жени слатки продажба гроздобер палта за жени сини палто жени долги палто крзно палта за жени карирани палто жолт дожд палто палто, долга кожа палто симпатична зимска палта девојки. Womenените Божиќни пижами за мажи Божиќни џемпери за жени Божиќни лица за жени женски Божиќен фустан Божиќ фустан деца грди Божиќни џемпери жени Божиќни џемпери Божиќни кошули за жени Божиќни кошули за мажи девојки Божиќни пижами Божиќни кошули за жени деца Божиќни џемпери Божиќни пижами за семејни џемпери за семејни Божиќни џемпери за семејни џемпери за семејни Божиќни џемпери за семејни Божиќни џемпери за Christmasенски кучиња Божиќна облека, мажи Божиќни пижами Божиќна кошула грда Божиќни џемпери грди Божиќни џемпери смешни Божиќ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат