• Новак
Маица со долг ракав за женски долг ракав

Маица со долг ракав за женски долг ракав

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

70% вискоза од органски бамбус / 30% органски памук Повлечете го затворањето. Оно работеше напорно за да го создаде она што мислиме дека е добра маица. За нас, добрите маици значат започнување со влакна кои се одржливо одгледувани-бамбус, коноп, органски памук и памук на пима. Маиците на Оно се прават во мали, семејни околини каде луѓето добро се третираат. Ние купуваме неутрализирање на јаглерод за да ги балансираме движечките маици од тука до таму. Домот на Оно во Болдер, Колорадо обезбедува поставка каде што постојано работиме за да ве направиме среќни со создавање на најдобрата маица што можеме. Ако не ја сакате вашата маица на Оно, ве молиме посетете ни се преку или директно преку веб-страницата ONNO (по телефон или е-пошта).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат