• Новак
Женски пад v врат џемпер лента во боја со долг ракав копче надолу со трикотажа за трикотажа, обични лабави удобни џемпери врвови

Женски пад v врат џемпер лента во боја со долг ракав копче надолу со трикотажа за трикотажа, обични лабави удобни џемпери врвови

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

џемпер -елек жени Направени во САД и увезени. Compенски џемпер џемпер. Повлечете го затворањето. 【Ткаенина】 Овој женски џемпер користи висококвалитетен полиестер. Затегната и ткаенината што е пријателска со кожата, плетената ткаенина ве одржува топло и нуди удобност со голема облека. 【Уникатен дизајн】 Обичен џемпер карактеристика V врат, долг ракав, копче надолу, шарена боја блок, трендовски стил на трикотажа, лабава силуета. Овој елегантен џемпер ќе биде главниот главен дел во вашата гардероба, шармантен и стилски. 【Натпревар】 Пари го овој уникатен џемпер со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни пакувања, тексас фармерки и се совпаѓаат со потпетици, патики, чизми за комплетен изглед! Одлично за секојдневно, секојдневно. Бидете сигурни дека ќе ви се допадне. 【Повод】 Модниот џемпер совршен за секојдневно носење, на отворено, секојдневно, забава, датира, одмор, патување, дома, семејна средба, канцеларија, работа, коктел, клуб, собирање. Care Care Care】 Машинско миење со торба за перење во нежен циклус препорачано, засадување на рацете, не бели, виси или линија за да се исуши. Те молам, не бели. (◉Ω◉) Ви посакувам пријатно искуство за купување во Опсколен производ Опис : Сезона : Пролет, есен, Зимски пол : Womenенски пригода : Обичен, секојдневен материјал : Полиестерски шема Тип : Цврст стил : Обичен, Модна должина : Редовна должина на ракавот : Долга Ракав како да се измие : рачно миење ладно, виси или сув пакет : 1 парчиња жени џемпери џемпери за жени женски џемпери паѓаат џемпери за жени 2022 женски џемпери паѓаат 2022 година преголеми џемпери за жени кардиган џемпери за жени џемпери џемпери џемпери за жени 2022 плус големина џемпери за џемпери за женски женски кардиган џемпери црни џемпери за жени џемпер елек женски џемпер елек женски џемпери исечен џемпер Божиќен џемпер бел џемпери за жени паѓаат џемпери долги џемпери за жени женски џемпери исечени џемпери за жени кашмир џемпери за жени џемпери Божиќни Божиќни за жени портокалови џемпери жени грбни џемпер тунични џемпери за жени грда Божиќен џемпер за жени надвор од рамото џемпери за жени Божиќни џемпери за жени женски џемпери жени бел џемпер породилно џемпер портокалова џемпер v врат џемпер жени розови џемпер за жени џемпер фустан шарени џемпер жени паѓаат џемпер Божиќ црн џемпер жени жени жени жени жени жени жени Turtleneck преголеми џемпери 2022 дами џемпери преголем џемпер кабел плетен џемпер жени жени џемпери за есен и зимски розов џемпер крем џемпер жени пуловер џемпери за жени црвена и зелена шарена џемпер црвени џемпери за жени бујни џемпери жени џемпери облекуваат џемпери за жени трендовски црни џемпери облеки, падови џемпери симпатични џемпери за жени девојки џемпери мајчинство џемпер облекување џемпер за жени зелени џемпери за жени секси џемпери за жени кафеав џемпер за жени плус џемпер фустан со долга кардиган џемпери за жени бел џемпер фустан шарена џемпер џемпер за жени сите џемпери за жени со големина : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали “со големина : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали“ со големина : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали “со големина : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали“ со големина на жени : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали : мали “.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат