• Новак
Женски зимски грашок палто волна ров палто за завиткување јак јакла за надворешна облека со единечна дојка со средно долги палто со појас

Женски зимски грашок палто волна ров палто за завиткување јак јакла за надворешна облека со единечна дојка со средно долги палто со

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

❤ ♬ 【Вовед во бренд】 : Добредојдовте во продавницата за облека Narhbrg, Narhbrg е модна продавница која се фокусира на женска и машка облека, врвови / маици / фустани / дуксери / џемпери / кардиган / џемпери / панталони / палта / јакни, ако сакате Потребни се овие, кликнете на името на брендот Narhbrg на насловот Само нарачката од продавницата на Нархбг може да ужива во вашата најдобра услуга за клиенти и квалитетот на производот. ❤ ♬ 【Мекиот материјал】 : Направено од мек, висок квалитет на кожата, со висок квалитет, дише и пријатно за носење. Обичен џемпер за жените да носат во студено утро, пролет, есен или зимски денови. ❤ ♬ 【Забелешка】 : Почитувана кралица, ве молиме прочитајте ја табелата со големина пред да ја купите, а потоа изберете ја вистинската големина според нашата табела за големина на слика !!!! Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ме преку е -пошта. Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. Задоволството на клиентите е нашата најголема цел. ❤ ♬ 【Карактеристики】 : Обичен стил, разновидност на бои и стилови, поприродни и убави, разновидни стилови, долги ракави, едноставен стил, истакнување на добра фигура, за да се постигне совршен ефект на дизајн на само-култивирање, направете да изгледате добро и удобно кога се релаксирате. Исклучено за какви било луѓе во форма на тело, уникатен стил, ве натера да изгледате поубаво, стилски, секси и елегантно. затворање на поставата. ❤ ♬ 【Пораки】 : Обичен/дневен/работа/забава/стил на плажа/одмор. Добра за есен и зима. Лесно е да се облече и да се соблече и да одговара на друга облека. Можете да го носите директно со кратки фармерки, хеланки, здолништа и чизми. Ова е дефинитивно задолжително во вашата гардероба. Можете да го носите за скоро за сите рамномерни! затворање. Ренесансна кошула жени, преголема јакна од Шерпа за жени нејасно руно, фустан од фланел кошула за жени, кошула за божиќни пижами, жени со виолетова јакна, женски џемпери за џемпери, женски маички за маички, мастички долги ракави, божиќна кошула, жени со џемпери, жени, врвови од шкафчиња. Црвено руно пуловер жени, пријатели џемпери жени, жени од руно пулвер, розова јакна, црвена кошула со долги ракави, зимски палто за жени, Божиќно копче надолу кошула, камо јакна за жени, жени од кошула, дуксери за жени поштеди, жени од ренесансен палто , Womenените со розова екипа на вратот, жените од 1/4 поштенски пулвер, божиќна кошула за девојчиња, роно грашок, жени, жени руно јакна плус големина, обични дуксери за жени, женски џин јакна, женска есенска јакна, женски ров, рак. Quilted Sweatshirt жени, црвена и црна фланела кошула жени, зелена руно џемпери жени, жени дуксери, жени од џин, жени од 32 жешки јакна, жени од четвртина палтовер жени атлетска, тексас јакна за жени плус големина, половина зип руно пулвер жени, руно наредено палто Womenените фустани, женски џин јакни, средна должина руно јакна жени, женски маички за џемпери, маички за кампување за жени, мото велосипедидно палто, карирана волна палто, жени палта, јакни и елеци, продажба на црн петок сега. Облека за јакна за жени, Burberry Trow Coat Women, жени нејасни руно лапел отворено палто, мото јакна жени, црвена Божиќна кошула, персонализирана џемпер за жени, жени од џемпери во Бафало, жени руно, џемпери, жолти жени од фланел, жени со јакна, црна боја, црни жени, црни жени, црни жени, црни жени, црни Womenените на бомбардери, жени, црвена четвртина патент, пулвер, жени, жени со целосна зимска руно, се потсмеваат на вратот, женски долги пуфтики, пулвер за жени, џемпери од руно за жени против врат, сиво руно пукало.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат