• Новак
Женски Вкрстени Шорцеви За Вежбање Со Џеб Путер Меки Атлетски Шорцеви Шорцеви За Трчање Со Висок Струк

Женски Вкрстени Шорцеви За Вежбање Со Џеб Путер Меки Атлетски Шорцеви Шорцеви За Трчање Со Висок Струк

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Одликувајќи се со два странични џебови за складирање на вашите најважни работи, како што се вашиот телефон, кредитни картички или други мали предмети кога сте во движење 4-насочно истегнување и исклучително мека ткаенина нуди мазна и ладење, Волјата не ги трие корените на бутовите, не прави бучава. 75% Најлон, 25% Спандекс. Повлечете го затворањето. Тоа е супер меко,путер чувство, дише и супер растегливо, не чисто дури и во бела боја.Еластичен појас и опуштено вклопување во областа за плен, лесно се вклопуваат повеќе видови на бодилин. 4-насочно истегнување и исклучително мека ткаенина нуди мазна и ладење, Волјата не ги трие корените на бутовите, не прави бучава.Кросовер дизајни кои прават да изгледате тенок и модерен. *Одликувајќи се со два странични џебови за складирање на вашите најважни работи, како што се вашиот телефон, кредитни картички или други мали предмети кога сте во движење.Обични дизајни кои се класични, но никогаш здодевни. *Женски шорцеви за вежбање, тие се совршени за секојдневно активни, теретана ,истражување, групна фитнес класа, трчање и возење велосипед, пешачење, патување, велосипед, па дури и секојдневна облека. Овие елегантни вкрстени шорцеви за половината имаат вистинска количина на цврстина и истегнување. Без разлика дали одите во теретана, продавници или да ги запознаете вашите девојки за бранч, овие шорцеви се вашиот најдобар сојузник. 75% Најлон, 25% Спандекс. Повлечете го затворањето. Тоа е супер меко,путер чувство, дише и супер растегливо, не чисто дури и во бела боја.Еластичен појас и опуштено вклопување во областа за плен, лесно се вклопуваат повеќе видови на бодилин.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат