• Новак
Пума Женски Шетаат Лизгање На Патики

Пума Женски Шетаат Лизгање На Патики

Rating 
DEN 577.44

Достапност
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Вратило мери приближно низок врв од лак. ДИНАМИЧЕН и СТИЛСКИ : Лесен и флексибилен стилизиран крос-тренер. ДОДАДЕНО АМОРТИЗИРАЊЕ : мека пена+ технологијата во подножјето обезбедува холистичка, целосна удобност на стапалото. Флексибилно ВКЛОПУВАЊЕ : Лесна горна конструкција слична на чорапи за зголемена удобност и флексибилност. НАПРАВЕНО за ДВИЖЕЊЕ : Идеално За брзи и агилни движења. Лесен и флексибилен, лизгањето на внс е стилизиран тренер совршен за брзи, агилни движења. Горниот карактеристики лесен, чорап како изградба подобрување на удобност и флексибилност. Мека пена+ вградена во подножјето, обезбедува холистичка, целосна приказна за удобност на стапалото.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат