• Новак
Африкански Обвивки За Глава За Жени Турбан Женски НИГЕРИСКИ АСО Оке Африкански глави аутогеле Жени Завиткајте Ја Главата Шиење Ткаенина 1сет со Мсб Ткаенина Боја 17

Африкански Обвивки За Глава За Жени Турбан Женски НИГЕРИСКИ АСО Оке Африкански глави аутогеле Жени Завиткајте Ја Главата Шиење Ткаенина

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

●Висококвалитетен Материјал : мека текстура, мала тежина, дише, пријателска за кожата, долгорочна удобна за носење, кристал мазен и сјаен, не е лесен за бледнее ●Една големина најмногу одговара : вклопете ја главата на повеќето луѓе, која може добро да се истегне за да ја покрие главата, ниту премногу затегната ниту премногу лабава, давајќи ви поголема удобност. Совршено одговара на вашата глава и нема да ја затегне главата. Погоден е за сите сезони и прилики. ●Карактеристики : прекрасниот и генијален дизајн нема да излезе од мода, погоден за дама која ја следи модата; Овие облоги со турбан може да се совпаднат со повеќето алишта и ќе ве направат привлечни во многу прилики : Свршувачка/Свадба; Забава, Настап, Црковна молитва, Состанување или нанесување Како Секојдневно носење. ●Различни Прилики : женската обвивка за турбан е погодна за каузални и свечени прилики, секојдневно носење и украсување на косата, убава за активности на отворено, како што се шопинг, пешачење, трчање, риболов, кампување, патување и многу повеќе, или исто како и секојдневна облека дома. ●Совршен Подарок : Овие глави турбани доаѓаат со различни бои и дезени, едноставни, но класични, можат да додадат енергија и мода за вас, ве прават шармантни и стилски. Секоја боја одговара на вашата облека ќе ве направи удобно цел ден, полн со убавина и самодоверба. Погоден за носење на повеќето жени и девојки, можете да го споделите со членовите на вашето семејство, пријателите, сестрите и секој што го сакате. Класични Модни Ленти За Глава Турбан Капа Стил, Женски Капа За Глава, Прекрасен Дизајн, Цврста Боја, Изгледа Добро, Спречете Ја Главата Да Се Олади.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат