• Новак
Долни плус големина џемпери за жени со долг ракав преголеми врвови на туники

Долни плус големина џемпери за жени со долг ракав преголеми врвови на туники

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

45% памук /50% полиестер /5% спандекс Повлечете го затворањето. Плус Божиќни џемпери за жени, меки и истегнати, ве одржуваат топло на студено ден. Плус големина Божиќни врвови за жени со екипаж, снег елк долг ракав, едноставен, но никогаш не застарен. Женски плус големина џемпери за туника, доволно долго за да го покриете задникот, совршен со нозе/фармерки. Плус големина долги ракави врвови за жени, носење сам, изгледа стилски и лесно поставување со палтото. Ние нудиме стандардни американски плус големина XL-4 X (14 W-28 W), ве молиме изберете ја големината што обично ја носите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат