• Новак
Fragarn женска лесна јакна, женски долги ракави поштенски преден топла лежерна јакна за надворешна облека од кардиган

Fragarn женска лесна јакна, женски долги ракави поштенски преден топла лежерна јакна за надворешна облека од кардиган

Rating 
DEN 294.40

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Мек полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за вашето секојдневно носење и е многу мека, удобна, истегната, лесна и е во согласност со вашата кожа Направени во САД и увезени. Големина : Големината на производот е различна, можете да ја изберете соодветната големина на табелата со големина и нашата големина е азиска големина. Нега за перење - миење на рацете или машинско миење во ладна вода, без изложеност, без белење. Функција : Одлично за секојдневно затворено или носење на врата, датум, одмор, дружење, ви даваат мода и среќа. Обезбедува лесна удобност заедно со мека и топла функција. Лесна мека ткаенина за удобна женствена, лесна за носење, без брчки е изработена од високо квалитетни материјали, издржливо за вашето секојдневно носење, погодно за прошетка, вежбање, фитнес, трчање, кој било вид тренинг или секојдневна употреба. Повод за носење - Обичната кошула со долг ракав е погодна за клуб, забава, ноќ надвор, одмор, патување, шопинг, вечер, роденден, улица, плажа, излегување, спорт, фестивал, дневно, дома и друга специјална пригода, за шик Датум на ноќта погледнете и имајте женски и стилски изглед, совршен за пролет, лето, есен, зима. Jeanан јакна жени женски зимски палта ровови палта за жени бомбаш јакна жени жени плетени кошула јакна женски трчање јакна сина џан јакна за жени црвена јакна жени сина џин јакна за жени црна палто женска плетена кошула јакна црна крзно палто со жолт дожд јакна џин јакна за жени мечка јакна мантил за жени жолт дожд јакна жени женски дождовни јакна јакна за смолкнување на јакна жени тексас ров палто со качулка за жени за жени пакувани јакна женски бел крзно палто. Зимски зимски палта Зимски јакни за жени женски јакни дождови јакни за жени водоотпорни женски обични преголеми копчиња од кошула јакна светло јакна женски кожни и faux кожни јакни и палта женски обични памучни скута јакна светло јакна женски зимски зимски задебелен палто женски faux кожа јакна женски лесни јакни загреани загреани Јакна жени жени Jeanан јакна Шерпа јакна жени од дожд од дожд долги зимски палта за жени женски ровови палта женски зимски палто про сауна јакна за. Јакни за дожд за жени фланели јакни за жени блејзер јакни за жени црна јакна женски костум пот, јакна од црна качулка, црна џин јакна женски тексас јакна крзнено јакна лесна јакна женски џин јакна пакувачка јакна жени школка јакна жени палта зимска црна кожа јакна за жени атлетски атлетски целосни полни ZIP лесна тренинг јакна женски зимски топли палта уши со качулка со крзно руно јакна со долг ракав јакна за жени патент јакна жени кошула јакна жени. Јакни за женски палта за жени блејзер јакни за жени Шекет јакна жени палто за жени жени со долг ракав пакувачки дожд јакна жени женски обични преголеми копчиња кошула јакна јакна јакна мечка јакна јакна жени пакувачка јакна топка z јакна црна џан јакна жени faux крзнено палто женски јакни сина Jeanан јакна жени жолта кожна јакна црна кожна јакна со качулка јакна есен јакна за жени руно јакни за жени лесна јакна жени жени елек јакна. палчиња за жени јакни за жени блејзер јакни за жени варситична јакна карирана јакна наука палто темно кафеава јакна тексас јакни за жени црна џин јакна жени палто за жени долги ракави долга џин јакна долга јакна дами тексас женски женски качулки памук наредени црни худини Парка јакна жени ma-1 јакна крзно јакна наречена јакна црна ров палто за жени женски сноубординг јакна загреана јакна за жени faux кожна јакна за жени жолти ровови палто. Материјал : Мек полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за вашето секојдневно носење и е многу мека, удобна, истегната, лесна и е во согласност со вашата кожа. Направени во САД и увезени. Големина : Големината на производот е различна, можете да ја изберете соодветната големина на табелата со големина и нашата големина е азиска големина. Нега за перење - миење на рацете или машинско миење во ладна вода, без изложеност, без белење. Функција : Одлично за секојдневно затворено или носење на врата, датум, одмор, дружење, ви даваат мода и среќа. Обезбедува лесна удобност заедно со мека и топла функција. Лесна мека ткаенина за удобна женствена, лесна за носење, без брчки е изработена од високо квалитетни материјали, издржливо за вашето секојдневно носење, погодно за прошетка, вежбање, фитнес, трчање, кој било вид тренинг или секојдневна употреба. Повод за носење - Обичната кошула со долг ракав е погодна за клуб, забава, ноќ надвор, одмор, патување, шопинг, вечер, роденден, улица, плажа, излегување, спорт, фестивал, дневно, дома и друга специјална пригода, за шик Датум на ноќта погледнете и имајте женски и стилски изглед, совршен за пролет, лето, есен, зима. Jeanан јакна жени женски зимски палта ровови палта за жени бомбаш јакна жени жени плетени кошула јакна женски трчање јакна сина џан јакна за жени црвена јакна жени сина џин јакна за жени црна палто женска плетена кошула јакна црна крзно палто со жолт дожд јакна џин јакна за жени мечка јакна мантил за жени жолт дожд јакна жени женски дождовни јакна јакна за смолкнување на јакна жени тексас ров палто со качулка за жени за жени пакувани јакна женски бел крзно палто.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат