• Новак
Fragarn Women Deep V sequins завиткани со долги ракав фустан за ноќен клуб

Fragarn Women Deep V sequins завиткани со долги ракав фустан за ноќен клуб

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Направено од лесна и дише ткаенина Фудбалерот и одблесокот А-линија со висока линија на половината совршено ја покажува вашата добра фигура! Ова парче лесна за носење зборува сам за себе, стилизирајте го едноставно со слајдови за обичен и стилски изглед! Опуштено, женско и ох-толку удобен „фустанот за зајдисонце“ ќе биде оној што ќе го задржи. Направени во САД и увезени. Табела со големина-Табелата со големина е Ture.Sizing : Мал/САД 4-6, Среден/САД 8-10, Голем/САД 12-14, X-LARGE/US 16-18, XX-LARGE/US 18-20. Ве молиме, погледнете ја „табелата со големина“ подолу внимателно пред да купите. (Не табела со големина). Нега за перење - миење на рацете или машинско миење во ладна вода, без изложеност, без белење. Направено со добар квалитет, овој случаен цветен печатен разноврсен фустан за паѓање е истегнат, свилен, мек и проток, без намалување или брчки, измијте на ладно и виси за да се исуши. Повод за носење - Обичната кошула со долг ракав е погодна за клуб, забава, ноќ надвор, одмор, патување, шопинг, вечер, роденден, улица, плажа, излегување, спорт, фестивал, дневно, дома и друга специјална пригода, за шик Датум на ноќта погледнете и имајте женски и стилски изглед, совршен за пролет, лето, есен, зима. Велигденски фустан за жени со долг ракав фустан за жени плус големина фустан џемпер фустан за жени со капчиња фустан црна кожа фустан мини фустани за жени џемпер фустан фустан фустан максичен фустан за цвеќиња за жени маица фустан виножито фустан карирани фустани за женски забавен фустан за жени виолетова мини фустан Фустан за џемпери, пролетен венчален фустан, елегантна долга забавна фустан, руфла полите, вратоврска, предниот фустан, обичен есенски фустан точки со долг ракав фустан секси празнични фустани за жени. Празнични фустани за жени 2023 девојки Велигденски фустан плус големина фустан за жени гроздобер фустан за жени фустани што дебели црни фустан за жени жени црни фустани фустани фустани за жени 2023 фустан од џемпер за жени секси деловно работење за жените за жени Фустан срце фустан со долги ракави фустани црна кожна фустан фустан фустан за половината за жени Рами Брук фустан со долг ракав, лежерен краток кошула фустан со појас, еден рамо со долги ракави, половината, шуплива. Winter Dress For Women Homecoming Dresses 2023 Formal Dresses For Women Wedding Guest Party Dress For Women Gothic Dresses For Women Gothic Dresses For Women Valentines Day Dress Women Hawaiian Dresses For Women Womens Sweater Dress Womens Winter Dresses Winter Dress Heart Dress Rainbow Dress Valentines Dress Maternity Sweater Dress Womenените се облекуваат деловен обичен фустан за жени розов коктел фустан за жени фустани жена секси долга макси руфла фустан со долг ракав од рамо фустан. Фустан од џемпер за жени со ракав фустан фустан фустан фустан за жени цвет девојче фустан женски црни фустани карирани фустани за жени розов фустан цветен фустан за жени расипани фустани за жени фустани на плажа за жени забавни фустани за жени 2023 сатен фустан за жени џемпер фустан за жени секси жени? Обични фустани в Valentубени Ден фустан жени долги фустани за жени елегантни женски коктел фустани за свадба гостин плус свилен црн фустан ракав, фустан од розово розов фустан фустан за јуниори. Elенски велигденски фустан цвет девојче фустан со долг ракав фустан макси фустан за жени долг црн фустан долг фустан долг црн фустан фустан жени лизгање фустан за жени црн породилен фустан црковни фустани за жени 2023 бел фустан фустан исечен фустан за жени без ретроспектива фустан женски коктел фустани четврти фустани четврти Од јули фустан за жени маица фустан жени завиткани со миди фустан со врат салон со долг фустан, лабав мини фустан, елегантна црна долга фустани, леопард врат фустан, шупливо-врежан мини фустан. Направено од лесна и дише ткаенина. Фудбалерот и одблесокот А-линија со висока линија на половината совршено ја покажува вашата добра фигура! Ова парче лесна за носење зборува сам за себе, стилизирајте го едноставно со слајдови за обичен и стилски изглед! Опуштено, женско и ох-толку удобен „фустанот за зајдисонце“ ќе биде оној што ќе го задржи. Направени во САД и увезени. Табела со големина-Табелата со големина е Ture.Sizing : Мал/САД 4-6, Среден/САД 8-10, Голем/САД 12-14, X-LARGE/US 16-18, XX-LARGE/US 18-20. Ве молиме, погледнете ја „табелата со големина“ подолу внимателно пред да купите. (Не табела со големина). Нега за перење - миење на рацете или машинско миење во ладна вода, без изложеност, без белење. Направено со добар квалитет, овој случаен цветен печатен разноврсен фустан за паѓање е истегнат, свилен, мек и проток, без намалување или брчки, измијте на ладно и виси за да се исуши. Повод за носење - Обичната кошула со долг ракав е погодна за клуб, забава, ноќ надвор, одмор, патување, шопинг, вечер, роденден, улица, плажа, излегување, спорт, фестивал, дневно, дома и друга специјална пригода, за шик Датум на ноќта погледнете и имајте женски и стилски изглед, совршен за пролет, лето, есен, зима. Велигденски фустан за жени со долг ракав фустан за жени плус големина фустан џемпер фустан за жени со капчиња фустан црна кожа фустан мини фустани за жени џемпер фустан фустан фустан максичен фустан за цвеќиња за жени маица фустан виножито фустан карирани фустани за женски забавен фустан за жени виолетова мини фустан Фустан за џемпери, пролетен венчален фустан, елегантна долга забавна фустан, руфла полите, вратоврска, предниот фустан, обичен есенски фустан точки со долг ракав фустан секси празнични фустани за жени. Празнични фустани за жени 2023 девојки Велигденски фустан плус големина фустан за жени гроздобер фустан за жени фустани што дебели црни фустан за жени жени црни фустани фустани фустани за жени 2023 фустан од џемпер за жени секси деловно работење за жените за жени Фустан срце фустан со долги ракави фустани црна кожна фустан фустан фустан за половината за жени Рами Брук фустан со долг ракав, лежерен краток кошула фустан со појас, еден рамо со долги ракави, половината, шуплива.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат