• Новак
Andongnywell карирани врвови за жени обична маица со кратки ракави со блуза Хенли В-врат Неправилен полите

Andongnywell карирани врвови за жени обична маица со кратки ракави со блуза Хенли В-врат Неправилен полите

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : лесен, мазен, мек, удобно и привлечно Костум за девојчиња, жени кога излегуваат, забава, работа и сите обични прилики. Удобно : Лесна, ткаенина што може да се дише удобно опуштено вклопување, овој женски врвови префект за вашиот џин, нозе или здолниште. Колокација : Совршено е да се биде спарен со фармерки, хеланки, здолништа, шорцеви, не само погодни за секојдневно секојдневно носење, туку и професионално за носење на работа. Дневно : Основните блузи се супер погодни за пролет, есен, околу годината или датумот, секојдневниот живот, работата, канцеларијата, одмор, шопинг. Големина : Секој од нашите производи е прикачен со табела со големина, ве молиме изберете ја соодветната големина пред да нарачате, доколку имате какви било прашања во врска со големината, Ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта. Ви благодариме! Имајте убав ден!. За жените Andongnywell Tops : Погоден : Едноставен дизајн, но одличен деловен случај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат