• Новак
ОШО Јакни За Жени-Мажи 1пц Гео Печатење Мантил

ОШО Јакни За Жени-Мажи 1пц Гео Печатење Мантил

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Јакни за жени Пристигна во рок од 515 работни дена по купувањето. Лесно се враќа : Откако ќе аплицирате за враќање, ќе ви испратиме етикета за враќање, не треба да плаќате за испорака, само прикачете ја етикетата за испраќање, ние ќе го вратиме предметот веднаш по добивањето. Quallity®Мазен,растеглив,брзо сушење и висококвалитетен материјал за ткаенина што дише со одлична занаетчиска работа,ви дава свиленкасто чувство и издржлива самодоверба. Повод : свадба, британија, коктел, забава, клуб, вечера, ноќно излегување, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. Ве молиме погледнете го описот на предметот подолу за детали за големината.Ве молиме проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Должина на сбицепс : 15,7 инчи : 42,5 инчи манжетна : 9,8 инчи должина : 28,7 инчи Рамо : 18,1 инчи Должина на ракавот : 24,7 инчи должина на мбицепс : 16,1 инчи : 44,1 инчи манжетна : 10,2 инчи должина : 29,5 инчи Рамо : 18,7 Инчи Должина на ракавот : должина на 25,2 инчи : 16,7 инчи : 46,1 инчи манжетна : 10,7 инчи должина : 30,3 инчи рамо : 19,4 инчи должина на ракавот : 25,7 инчи должина на бицепс : 17,3 инчи : 48 инчи манжетна : 11,2 инчи должина : 31,1 инчи рамо : 20,1 инчи должина на Ракавот : 26,1 инчи должина на бицепс : 17,9 инчи биста : 50 инчи манжетна : 11,7 инчи должина : 31,9 инчи рамо : 20,8 инчи должина на ракавот : 26,6 инчи стил : обична боја : повеќебоен тип на шема : геометриски детали : џебен тип : редовно деколте : должина на ракавот : тип на ракав со долги ракави : редовна должина на ракавот : редовна чаршаф : тип на единечна града : редовна ткаенина : не-истегнувач : твид состав : 100% полиестерска нега инструкции : машинско перење или професионално хемиско чистење : не.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат