• Новак
50 Парчиња Комплет За Истегнување На Ушите 14Г-00ГР Со Накит Од Џију - Акрилни Конуси И Приклучоци + Силиконски Тунели-Мерачи За Уши Експандер Комплет Накит За Пирсинг ?

50 Парчиња Комплет За Истегнување На Ушите 14Г-00ГР Со Накит Од Џију - Акрилни Конуси И Приклучоци + Силиконски Тунели-Мерачи За Уши

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

18 Парчиња Акрилни Конуси Со Двојни О-Прстени-14ГР( 1,6 мм), 12ГР (2мм), 10ГР (2,5 мм), 8ГР (3мм), 6ГР (4мм), 4ГР (5мм), 2Г (6мм), 0Г (8мм), 00ГР (10мм) 18 Парчиња Акрилни Приклучоци Со Двојни О-Прстени-14ГР( 1,6 мм), 12ГР (2мм), 10ГР (2,5 мм), 8ГР (3мм), 6ГР (4мм), 4ГР (5мм), 2Г (6мм), 0Г (8мм), 00ГР (10мм). 14 Парчиња Силиконски Разгорени Тунели-8 G( 3mm), 6 G (4mm), 4 G (5mm), 2 G (6mm), 0 G (8mm), 00 G (10mm), 0,47 инчи (12mm). Висококвалитетен акрилик и силикон со мазна завршна површина,лесен и издржлив. можете лесно да ги проширите ушите без да чувствувате премногу болка. Секој конусен приклучок и големината на тунелот е индивидуално спакуван и потврден со големина, 100% висок квалитет и сосема нов.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат