• Новак
Женска Кратка Чанта Кожа Среден Паричник Лист Бифолд Картичка Држач За Монети Мали Чанти Тока Патент Спојка-Од Водиу

Женска Кратка Чанта Кожа Среден Паричник Лист Бифолд Картичка Држач За Монети Мали Чанти Тока Патент Спојка-Од Водиу

Rating 
DEN 127.84

Достапност
Достапно за нарачка

Предниот дел на паричникот содржи прекрасни украси во форма на лист, многу мода Користете висококвалитетни метални токи, удобни и издржливи. Висококвалитетен патент, непречено отворање и затворање. Исклучителна стп кожа, јасни линии, нежен допир. Полиестер поставата. Затворање на бравата. Сува Крпа Чиста. ●Материјал : ● Надворешен материјал - висококвалитетна стп кожа; ●Внатрешен материјал-Полиестер. `_Спецификација : ● Големина-Мал : 5,2 x 4,8 x 1,7 инчи(L*W*H);Среден : 7,5 x 3,5 x 1,7 инчи(L*W*H); ● Тежина-Мала : 0,24 ФУНТИ;Средна : 0,4 ФУНТИ. Е-маил : паричникот користи висококвалитетна стп кожа, текстурата е јасна и се чувствува многу удобно за допир. Во исто време, има реален дизајн на исечоци на лисја и метален приврзок во форма на лист, многу стилски и убав. ●Внатрешна структура : има 1 оддел за сметки(доларските сметки се вклопуваат директно во), 5 слотови за картички, 1 држач за прозорец за ЛИЧНА КАРТА и посебен џеб за патент,за да ги задоволат вашите дневни потреби.

Спецификацијата

★Size—Small:
5.2 x 4.8 x 1.7 inches(L*W*H);Medium

Со стоката дадена додека купуваат