• Новак
48 Парчиња Зло Око Нараквици Мексикански Нараквици Хамса Нараквица Сет Заштита Мал Де Ојо Нараквици Злато Зло Око Глуждови Накит Подарок За Жени Девојки Момчиња

48 Парчиња Зло Око Нараквици Мексикански Нараквици Хамса Нараквица Сет Заштита Мал Де Ојо Нараквици Злато Зло Око Глуждови Накит Подарок За Жени

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Божиќен Подарок Роденденски Подарок. Враќање На Училишниот Подарок. Денот На вљубените Подарок. Подарок За Годишнината. Подарок За Денот на мајката. Подарок за денот на таткото. Подарок За Дипломирање. ?Модерен и Значаен? : Злото Око е симбол на поволност, среќа, заштита и просперитет, а носењето на нараквица За злото Око може да ви донесе среќа. Се верува дека нараквиците мал де Ојо ја штитат несреќата.Носењето може да донесе среќа. ?Прилагодлива големина? : Нараквицата За Зло Око има прилагодлив јазол, а прилагодливата должина се движи од 6-13 инчи, што може да одговара на повеќето големини на зглобот. Погоден за повеќето жени и девојки, момчиња. ?48 Парчиња пакет содржина? : Содржи 48 нараквици за зло око, 100% рачно изработени и ткаени, извонредни и издржливи, тешко се спротивставуваат. ?Различни стилови? : 48 злото око нараквиците имаат различни стилови и бои, вклучувајќи крстови, хамса, срца, гранки итн., погоден за различни комбинации. ?Заштитете некого за кого се грижите? : Ако сакате да донесете среќа на некој за кого се грижите, Оваа Заштитна нараквица е одличен избор за подарок!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат