• Новак
Мексистуф-Конча Пантуфлас Папучи Со Мемориска Пена И Кадифен Облога-Лизгачки Куќни Влечки за Внатрешна &засилувач; Надворешна Употреба-Розова

Мексистуф-Конча Пантуфлас Папучи Со Мемориска Пена И Кадифен Облога-Лизгачки Куќни Влечки за Внатрешна &засилувач; Надворешна Употреба-Розова

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Пена единствена УДОБНИ ВЛЕЧКИ КОНЧА-Нашите влечки конча се совршени влечки за мажи и жени од сите возрасти и сезони. Лизнете ги нозете во нашите розови или чоколадни конча пантуфли и уживајте во новото искуство со носење влечки. УЛТРА МЕКА КАДИФЕНА ПОСТАВА-тоа е лесни лизгачки дизајнерски влечки, заедно со висококвалитетна и удобна облога од кадифен руно ги опфаќа вашите стапала во забавна, но сепак стилска конча. ВАШИОТ ОМИЛЕН ДЕСЕРТ : Нашите влечки конча не се само најдобриот сет на влечки што сте ги виделе, туку го претворивме вашиот омилен десерт во влечки! Заглавете пар што ќе го носите низ куќата и известете ги луѓето колку ги сакате кончите. ОПЦИИ ЗА ГОЛЕМИНА И БОЈА-Достапни Во Две големини Мали/Средни (w7-9, m6-8) и Големи/Екстра Големи (w10-12, m9-11). Овие стилски влечки одговараат на повеќето стандардни стапала, исто така, достапни во вашиот избор на розова или чоколада. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : Со Мексистуф, не ризикувате со купувањето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат