• Новак
Хајерго Диско Топчести Обетки Обетки од 60 тите 70 тите Сребрени Диско Топчести Накит Рејв Обетки За Жени Додатоци За Диско Облека

Хајерго Диско Топчести Обетки Обетки од 60 тите 70 тите Сребрени Диско Топчести Накит Рејв Обетки За Жени Додатоци За Диско Облека

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Блескаво Присуство Во Толпата : нашите обетки со диско топка се идеални сјајни додатоци кои ќе ве придружуваат на разни прилики и забави, погодни за музички фестивали, забави од 60-тите и 70-тите години, тематски забави, забави на плажа, роденденски забави, дипломирање итн, лесно нагласете ја вашата облека и направете блескаво присуство во толпата. Сјаен и Шармантен Изглед : оние обетки со диско топки од 70-тите се покриени со огледални квадрати кои ја рефлектираат светлината од површината, создавајќи гламурозен блескав визуелен ефект што ќе ги привлече погледите на луѓето, стилски и забавен и лесно ќе ја подобри атмосферата на забавата. Разубавување На Вашата Облека : овие обетки со диско со огледало се атрактивен акцент на вашата целокупна облека и одговараат на широк спектар на тимови или стилови, додавајќи шарм и привлечност за да бидете сигурни. Детална Големина : диско топчињата се приближно. 2 см/ 0,79 инчи во дијаметар, доволно големи за да го привлечат вниманието и очите на оние околу вас, да ги негуваат ушите и стилот и лесно да се совпаѓаат со други додатоци за накит. Соодветна Количина : пакетот доаѓа со 12 пара диско топчести обетки за жени и 1 парче ланец за замена на стакло 2 см/ 0,79 инчи, доволно количество и класичните стилови можат да ја задоволат вашата потреба за носење и украсување во многу прилики, исто така можете да ги споделите со вашите пријатели.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат