• Новак
Magomsenенски Golfенски голф Поло маици со краток ракав upf 50+ Брзи суви полови кошули со лесни атлетски спортови кошула

Magomsenенски Golfенски голф Поло маици со краток ракав upf 50+ Брзи суви полови кошули со лесни атлетски спортови кошула

Rating 
DEN 367.68

Достапност
Достапно за нарачка

Полиестер класичен плоча со 4 копчиња; Моден страничен пресек полите Прилики : Овие поло маици се одлични за жени голф, трчање, кампување, тенис, пешачење, работа, патување, тренингот, спорт на отворено или секојдневно секојдневно носење. Ние создаваме иновативни брзини и технологии на отворено од 2015 година. Тоа е добар почеток. Magcomsen е независен дизајн на облека, производство на плоча со 4 копчиња, без јака на ознаки, штанд со затегнување ;. Заштитата на сонцето обезбедува максимална заштита од штетни ултравиолетови зраци ;. Одлично кршење на влага, одржувајте се суви и удобни кога е отворено ;. Одлично за канцеларија, трчање, тенис, голф, работа, пешачење, риболов, кампување или дневни активности.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат