• Новак
Позлатен Ѓердан За Жени, Слоевити Ѓердани За Жени, 14к Позлатен Чокер Ѓердан, Трендовски Ѓердани За Жени

Позлатен Ѓердан За Жени, Слоевити Ѓердани За Жени, 14к Позлатен Чокер Ѓердан, Трендовски Ѓердани За Жени

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Слоевит Ѓердан За Жени-Вкусни слоевити ѓердани со диск слоевит ѓердан, во позлатен И ѓердан.Тој супер кул ларијатски ѓердан додава суптилна трендовска изјава ер ден. Супер Разноврсна Парче-Ова 3 парчиња слоевит Ѓердан. Синџир ѓердан,бар ѓердан, Чекан Диск Приврзок Ѓердан. Можете да носите еден од нив или сите. 14к Позлатен Ѓердан-Нашиот ѓердан за слоеви е обложен со 14к вистинско злато, што го прави да се издвојува меѓу сите други обични ѓердани. Користениот материјал е нерѓосувачки челик издржлив и силен синџир на заварување. Покрај Тоа, тоа е хипоалергично и без никел, здравје и вашето семејство. Совршени Подароци-Лери Слоевит Ѓердан доаѓаат Со Подарок Спакувани. Тоа може да се испрати до вашата сакана на секојдневниот живот, ангажман, свадба ден, денот на вљубените, божиќ класа, датира, дома и канцеларија. ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГИ-Lcherry посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат