• Новак
Иан И Валери Ко. Килибар Стерлинг Сребрена Роза Приврзок

Иан И Валери Ко. Килибар Стерлинг Сребрена Роза Приврзок

Rating 
DEN 560.00

Достапност
Достапно за нарачка

Вистински Балтички Килибар Накит Стерлинг Сребро 925. Килибарот е добар за носење за секоја пригода од секојдневниот живот. Најдобар подарок за : Жена Мајка Девојка Ќерка Мајка Тетка Сестра Девојка Дама Подарок Внук Најдобар Пријател Баба Подарок Невеста Тинејџерка Дадилка Подарок Сопруга Момчиња Маж Браќа Сопруг Чичко Дечко. Димензии на приврзок Висина 1,15 См Ширина 1,73 См Должина 2,69 См Тежина 2,53 гр. Вистински Балтички Килибар Накит. Стерлинг Сребро 925. Килибарот е најлесниот и најтоплиот камен што постои, што го прави најудобниот и најатрактивниот скапоцен камен во накитот. 30 Ден Гаранција За Враќање На Парите. Вклучена кутија за подароци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат