• Новак
АВТОМАТ Женско Лето 2 Парче Облека Постелнина Култура Резервоарот Врвот Салон Појавување Сетови &засилувач; Долги Панталони Тренерки Со Џебови

АВТОМАТ Женско Лето 2 Парче Облека Постелнина Култура Резервоарот Врвот Салон Појавување Сетови &засилувач; Долги Панталони Тренерки

Rating 
DEN 607.84

Достапност
Достапно за нарачка

70% Вискоза, 30% Лен Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Материјал : 30% лен 70% вискоза, ткаенината дише, пријателска за кожата и лесна, одржувајте го вашиот удобен и моден стил во пролет, лето и fall. Дизајн : комплети За Ленени салони за жени, летни комплети 2 парчиња облека, комбинезон без ракави, квадратен врат, еднобојна боја, опуштено вклопување, врвот на резервоарот, комплети за вежбање на две парчиња, подготвена облека,соодветни лабави атлетски шорцеви со висок струк со џебови од две страни,стандардна големина, костум за летен одмор. Прилика : овој трендовски женски дводелни летни секојдневни облеки симпатични комплети за совпаѓање погодни за секојдневно, секојдневно носење, патување,одмор, плажа, активност на отворено, шопинг, канцеларија, забава, училиште,трчање, клуб, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јога, пролет, fall и зима.Тоа е исто така добар подарок за вашиот пријател или семејство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат