• Новак
Полиестерска Еднобојна Долга Туника Фустан Жените Паѓаат Трендовски Наметка Џеб Туника Фустан V - Вратот Дише Одговара

Полиестерска Еднобојна Долга Туника Фустан Жените Паѓаат Трендовски Наметка Џеб Туника Фустан V - Вратот Дише Одговара

Rating 
DEN 567.84

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Памук и Полиестер Произведено во САД Или Увезено. Ве молиме изберете ја големината што ја сакате според податоците за мерењето на сликата на производот. Повлечете го затворањето. Машинско Перење/ Миење Раце. Овој фустан има доволно должина, убава покриеност во полите украс стомакот и долниот дел. Одлично е со ѓердани сандали, чизми или бели патики за да го испуштите вашиот бесконечен шарм. кралско сини фустани за жени тиркизни фустани за жени лелеави фустани за жени девојки макси фустан плетени фустани за женскипаркли фустани за жени жан фустан за жени фустани за жени набраздени фустани за жени долг виолетов фустан 2х фустани за жени фустани во ноќен клуб за жени секси црвени фустани за жени мини пролетни фустани за жени фустан од рамо божиќен фустан лелеав макси фустан фустан од кипао фустан со точки фустан сјај фустан плус големина свечени фустани црвено коктел фустан. црн африкански макси за 10 мајки кои очекуваат долги одземени макси фустани за жени слатки летни секси секојдневни со ракави џебови женски краток фустан божиќен маче лед ракав свет класичен гроздобер тиркизна канелена лулашка под долари јакна бела плажа цветен шифон рамо вратоврска јазол црна пресечена вечерна тоалета мини клуб женски породилно фотосесија бохо в врат чипка свадба ноќта на вештерките миди цреша фустан ладно рамо макси камизола фустан. простор подуени гроздобер летни ракави цветни едноставни црни продажби жолти мини долги ноќни клубови реална наметка 1800-ти плажа женски вечерни ракави секси кратки сарафани фенси женски фустани блузи светло сина топка црвена свадба со долги ракави бела чипка макси готски стемпанк фустани за летни бохо жолти жешки розови формални елегантни зелени карирани светки сребрени жени 50-ти средновековна вештерка гроздобер домаќинка плус големина јуниори божиќ џемпери фустан за пливање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат