• Новак
Ендан занаетчиски ножици месинг асиметрични ножици не'рѓосувачки челик Златни ножици канцеларија канцелариски канцелариски материјал занаетчиски ножици за умет

Ендан занаетчиски ножици месинг асиметрични ножици не'рѓосувачки челик Златни ножици канцеларија канцелариски канцелариски материјал

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Одлично за општа употреба, такво сечење преку хартија, залихи на картички, тенок картон, лента, фотографии, лесна ткаенина, лесна лента, средна пластика, пена, плоча за постери, фолија, бурап, платно, лента, занаети и секојдневно пакување на храна и отворање кутии ■ Ве молиме, забележете дека фотографијата не ја покажува вистинската големина, погледнете го описот за детали за големината. ■ Ве молиме дозволете 1-3мм разлики како резултат на рачното мерење, благодарам. ■ Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. ■ Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Одлично за општа употреба, такво сечење преку хартија, залихи на картички, тенок картон, лента, фотографии, лесна ткаенина, лесна лента, средна пластика, пена, плоча за постери, фолија, бурап, платно, лента, занаети и секојдневно пакување на храна и отворање кутии. ■ Ве молиме, забележете дека фотографијата не ја покажува вистинската големина, погледнете го описот за детали за големината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат