• Новак
Kewayo стакло секач 2мм-20мм, алатка за сечење стакло, молив во стилот на молив, карбид врв за сечење стакло/плочки/огледало/мозаик.

Kewayo стакло секач 2мм-20мм, алатка за сечење стакло, молив во стилот на молив, карбид врв за сечење стакло/плочки/огледало/мозаик.

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Application Апликација】 Стаклениот секач може да се нанесе на застаклени плочки, керамички плочки, стакло и огледало Забелешка : Не нанесувајте на калено стакло, непречена плочка, полирана плочка, засадена плочка, мермерна плочка. 【Пенка за пиперки на Шарп】 корисен дизајн во стилот на пенкало со удобен џебно клип помага да се намали заморот на зглобот за поефикасен проток на работа. Означете без напор на керамика и стакло. 【Стаклен секач со нож за писател】 Пакетот вклучува секач за моливи 1pc*, 1pc*Scriber, 1pc*сечило (за да се исече стакло 2-6 mm), 1pc*сечило (за да се исече стакло од 6-12мм), 1pc*сечило (да се сече 12 -20мм стакло), 1 парчиња шрафцигер, 1 парчиња*масло. Алатка за сечење стакло идеална за сечење стакло, одговара за огледала, прозорци, стаклени полици, сечење стакло итн. Секачот е навој за да се обезбеди отпорен на лизгање. Application Апликација】 Стаклениот секач може да се нанесе на застаклени плочки, керамички плочки, стакло и огледало. Забелешка : Не нанесувајте на калено стакло, непречена плочка, полирана плочка, засадена плочка, мермерна плочка. 【Пенка за пиперки на Шарп】 корисен дизајн во стилот на пенкало со удобен џебно клип помага да се намали заморот на зглобот за поефикасен проток на работа. Означете без напор на керамика и стакло. 【Стаклен секач со нож за писател】 Пакетот вклучува секач за моливи 1pc*, 1pc*Scriber, 1pc*сечило (за да се исече стакло 2-6 mm), 1pc*сечило (за да се исече стакло од 6-12мм), 1pc*сечило (да се сече 12 -20мм стакло), 1 парчиња шрафцигер, 1 парчиња*масло. Алатка за сечење стакло идеална за сечење стакло, одговара за огледала, прозорци, стаклени полици, сечење стакло итн. Секачот е навој за да се обезбеди отпорен на лизгање. 2-20мм опсег на сечење совршен за DIY проекти за сечење занает. Одговара за огледала, прозорци, стаклени полици, стакло и др. Користете го маслото за масло Додадете малку керозин во алатката за сечење стакло, го чува тркалото подмачкано и остри. 4 чекори Едноставна работа : Додадете масло за сечење стакло (исто така е во ред ако без масло).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат