• Новак
Ихавеакар Кал Клапи Предниот Заден Калници Браник Ракети Лак Тркало Веѓа За С-Макс 2006-2015

Ихавеакар Кал Клапи Предниот Заден Калници Браник Ракети Лак Тркало Веѓа За С-Макс 2006-2015

Rating 
DEN 180.80

Достапност
Достапно за нарачка

●Издржлив●термопластичен материјал ЗА СТОМАЧНИ мускули, Цврст Издржлив。 ●Заштитете Го Вашето Возило ● овие додатоци За браник за прскање го штитат вашето возило од кал, нечистотија, мраз, чакал и сол на патот. Намалете ги пералните за автомобили и боите. ①Материјалните браници работат безбедно во сите сурови средини. Робустен, издржлив и флексибилен. ● Основни Додатоци● : Одлични Додатоци за вашето возило. €Брилијантен за декорација q : Едноставен и модерен дизајн, направете вашиот автомобил да изгледа уникатно. Калливи Клапи Калливи Капаци Штитници За Прскање Фендер Фитмент : За Форд За С-МАКС 2006-2015 (Прва Генерација)Состав : 4 парчиња (1сет); Торба Со Фиксирања На Заврткиматеријал : Абс Пластика. Обликувани Штитници За Прскање.Ое Референтен Број : 1786847 1381685 Совети за инсталација : 1.Исчистете ја положбата за инсталација и извадете ги оригиналните завртки2.Потврдете дека браникот е означен со применливиот модел3.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат