• Новак
2-Пакување Сложувалки од 500 Парчиња, Прославете Го Животот 1 И 2 Подароци За Мама Мама Подароци Подароци За Мама За Возрасни И Деца на возраст од 8+

2-Пакување Сложувалки од 500 Парчиња, Прославете Го Животот 1 И 2 Подароци За Мама Мама Подароци Подароци За Мама За Возрасни

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

2 ПРЕКРАСНИ ЗАГАТКИ во ЕДЕН СЕТ : Уживајте во релаксирачки ден дома со семејството и пријателите додека ги составувате овие две прекрасни сложувалки направени исклучиво за ЖИВОПИСНА, ШАРЕНА УМЕТНОСТ : оваа линија на прекрасни загатки содржи секакви различни уметнички техники, вклучувајќи сликарство, фотографија, колаж и многу повеќе. ВИСОКОКВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : оваа загатка има мат финиш што го намалува отсјајот за совршена завршница со слика, што ги прави овие загатки одлични за врамување и декор на домот; Секој од нив има димензии 18" х 24" кога е завршен. ЗАБАВА за ЦЕЛОТО СЕМЕЈСТВО : Совршена активност за целото семејство да ужива дома. Загатките се одличен начин да помогнат во поддршката на развојот на детето додека игра, градење вештини како што се концентрација, решавање проблеми и координација рака-око. ЗАБАВА ЗА ЦЕЛОТО СЕМЕЈСТВО : Следниот пат кога ќе се заедно со семејството и пријателите, донесе заедно Спин Господар игра. Совршена активност за незаборавни ноќни игри, родендени, вечери, одмори, празници и Божиќни подароци и во секое време само сакате да се забавувате!. Вклучува : 1000 Парчиња Загатка. Опфатени Со Спин Мајстор Нега Посветеност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат