• Новак
Роботех Извор #1 ВФ/НМ ; Стрип за Диви Бури

Роботех Извор 1 ВФ/НМ ; Стрип за Диви Бури

Rating 
DEN 79.84

Достапност
Достапно за нарачка

Напишано од Том Бејтмен, Томи Јун Илустрирано Од Роб Хејнс, Карло Барбери, Хуан Власко, Градоначалникот На Ренди, Дејмион Скот, Роберт Кампанела, Шејн Ло, Омар Доган, Але Гарза, Сандра Хоуп, Ео Вриенс, Лонг Во, Чарлс Парк, Сака, Аѕопејсон Пирсон, Дејв Стјуарт, Томи Ли Едвардс, Мелиса Едвардс, Чина Клугстон-Мајор, Карлос Д ' анда, Ричард Пријател, Роб Меккалум, Ц. Смит, Јасен Родригез, Марк Брукс, Клејтон Браун. Точка : Роботех Извор #1 Издавач : Дивата Бура Писател : Том Бејтмен, Томи Јуни Уметник : Роб Хејнс, Карло Барбери, Хуан Власко, Ренди Градоначалник, Демион Скот, Роберт Кампанела, Шејн Ло, Омар Доган, Але Гарза, Сандра Хоуп, Џо Вриенс, Лонг Во, Чарлс Парк, Сака, Џејсон Пирсон, Дејв Стјуарт, Томи Ли Едвардс, Мелиса Едвардс, Чина Клугстон-Мајор, Карлос Д ' Анда, Ричард Пријател, Роб Меккалум, Ц. Смит, Јасен Родригез, Марк Брукс, Клејтон Браун Оваа Ставка Е Надвор Од Печатење, Што Го Прави Колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат