• Новак
Turон Туртуро потпиша автограм - Направете ја вистинската филмска скрипта - Спајк Ли, Големиот Лебовски, г -дин дела, Дани Ајело, Мартин Лоренс, Рози Перез, Самуел Л acksе

Turон Туртуро потпиша автограм - Направете ја вистинската филмска скрипта - Спајк Ли, Големиот Лебовски, г -дин дела, Дани Ајело, Мартин Лоренс,

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Повеќе од 15 години во бизнисот! Молња Брза дневна испорака!. Илјадници ТВ и филмски фотографии, скрипти и постери достапни!. Новиот инвентар се додава редовно!. Секој автограм добиен лично и загарантиран автентичен!. Повеќе од 15 години во бизнисот!. Молња Брза дневна испорака!. Илјадници ТВ и филмски фотографии, скрипти и постери достапни!. Новиот инвентар се додава редовно!. Секој автограм добиен лично и загарантиран автентичен!. Информации за производот : Потпис (и) : Johnон Туртуро Големина на артикалот : 8.5andquot; x11andquot; Опис на артикалот : Скрипта со целосна филмска страница (автограмирана насловна страница проследена со целата скрипта; 3 дупки и прицврстени дупки) Локација на потпишувањето : додека е надвор во Newујорк (специфични детали што се достапни, на барање) Автентикација : ГМАА сертификат за автентичност ** за која било Предмет што веќе не е овластен Бекет (БАС), можеме ** да ја имаме таа услуга предвидена за дополнителна наплата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат