• Новак
Дејвид Боуви Со Елизабет тејлор 8 х 10 Инчи Слика

Дејвид Боуви Со Елизабет тејлор 8 х 10 Инчи Слика

Rating 
DEN 127.20

Достапност
Достапно за нарачка

Мерења : 8 х 10 Инчи Нема дупки, искинувања, солзи или свиоци. Одлично за врамување!. Ние комбинираме испорака на повеќе нарачки за фотографии!. Оваа фотографија од 8 х 10 инчи е сосема нова, никогаш не се користи, никогаш не е прикажана и во состојба на нане. Таа нема дупки, солзи, рипови, свиоци или било кој друг дефект! На залиха и подготвен за испорака! Професионално печатени и подготвени за секоја приватна колекција. Совршен за врамување!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат