• Новак
Електричен Воин #13 VF/NM ; DC стрип

Електричен Воин 13 VF/NM ; DC стрип

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Напишано од Даг Менч Илустрирано Од Џим Бајки. Точка : Електричен Воин #13 Издавач : Дц Насловна Уметник : Мич О ' Конел Писател : Даг Менч Уметник : Џим Бајки Приказни : Гротескни Гладијатори Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат