• Новак
Генерација Х #32 ВФ/НМ; марвел стрип

Генерација Х 32 ВФ/НМ; марвел стрип

Rating 
DEN 79.84

Достапност
Достапно за нарачка

Напишано од Том Дефалко Илустрирано Од Марк Бакингем. Точка : Генерација Х #32 Издавач : Марвел Корица Уметник : Хамберто Рамос Писател : Том Дефалко Уметник : Марк Бакингем Настапи : Циркус На Криминал Приказни : Еден Ден Во Циркусот! Забелешки : Наспроти Циркус На Криминал; резиме на Гејтфолд Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат