• Новак
Комплет за лопатки Easegmer Elite Series 2, 4 метални лопатки за активирање на делови за замена на коса за Xbox One Elite Series 2 & Xbox One Elite Controller

Комплет за лопатки Easegmer Elite Series 2, 4 метални лопатки за активирање на делови за замена на коса за Xbox One Elite Series 2 & Xbox One Elite

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

【Компатибилност】 Контролер на Xbox One Elite Series 2 и Xbox One Elite 【Лесно е да се замени】 Лесно е да се замени стариот или скршениот дел, голема точност. 【Високи перформанси】 Направено од метален не'рѓосувачки челик. Воена оценка за удобност и издржливост. 【Подобрете ја прецизноста и точноста】 4 заменливи лопатки, персонализирана контрола и зголемена удобност и точност. 【Одличен допир】 мазната површина на лопатките ви дава поубаво чувство на играње игри и во исто време, исто така може да ви помогне да добиете подобар настап во игрите. 【Компатибилност】 Контролер на Xbox One Elite Series 2 и Xbox One Elite. 【Лесно е да се замени】 Лесно е да се замени стариот или скршениот дел, голема точност. 【Високи перформанси】 Направено од метален не'рѓосувачки челик. Воена оценка за удобност и издржливост. 【Подобрете ја прецизноста и точноста】 4 заменливи лопатки, персонализирана контрола и зголемена удобност и точност. 【Одличен допир】 мазната површина на лопатките ви дава поубаво чувство на играње игри и во исто време, исто така може да ви помогне да добиете подобар настап во игрите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат