• Новак
Држач за клип за мобилни телефони што може да се преклопи за еден S/тенок контролер

Држач за клип за мобилни телефони што може да се преклопи за еден S/тенок контролер

Rating 
DEN 1019.20

Достапност
Достапно за нарачка

Совршено одговара за еден и Steelseries Nimbus Steelseries Stratus Duo Controller Целосно прилагодлив агол на гледање. Не се меша во ергономијата на контролорот. Лесно е да се прикачи на вашиот паметен телефон, не е потребно алатки или модификација. Дизајнот на телескопскиот клип, максимален компатибилен со повеќето мобилни телефони. (Ширина од 3,54 инчи подолу). Регистрирана е jaimenalin , правна трговска марка. Само оние што се овластени се достапни да продаваат предмети под jaimenalin. Јаименлин ќе ви донесе радосно искуство во шопинг. Боја : Black Material : Plastic Package Содржина : 1 x Паметен клип за една контролорно горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени.Нота : Снимање на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3см.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат