• Новак
Lexibook Paw Patrol Chase Compact Cyber ​​Arcade Portable Console, 150 игри, LCD, управувана со батерии, црвена/сина, JL2365PA-7

Lexibook Paw Patrol Chase Compact Cyber ​​Arcade Portable Console, 150 игри, LCD, управувана со батерии, црвена/сина, JL2365PA-7

Rating 
DEN 291.20

Достапност
Достапно за нарачка

150-во-1 : 10 Патрола на шепа + 140 Класични игри : Спорт, акција, логика, авантура, платформи и многу повеќе! Хант чудовишта, бегство опасни зони, постигнувајќи голови и освојувајте диви трки, часови забава за секого!. 2,5 'LCD екран во боја. Звучник и бутон за волумен. Снабдување со електрична енергија : 3 x AAA/LR03 батерии (не се вклучени). Компактна големина за да ги донесе насекаде!. „150-во-1 : 10 PAW PATROL + 140 Класични игри : Спорт, акција, логика, авантура, платформи и многу повеќе! Хант чудовишта, бегство опасни зони, постигнување на голови и победи диви трки, часови на забава за секого! 2,5! Звучник на екранот на екранот во LCD и волумен на напојување со бутон : 3 x AAA/LR03 батерии (не е вклучено) Компактна големина за да ја донесете насекаде! “.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат