• Новак
Nikeенска средна поддршка на Nike Non Poadded Sports Sports со бенд

Nikeенска средна поддршка на Nike Non Poadded Sports Sports со бенд

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Машинско миење Nike Swoosh Sports Bra ви дава вид на поддршка на која знаете дека можете да сметате. DRI-FIT технологијата ви помага да бидете суви и удобни. Изложениот еластичен опсег се спротивставува на лизгање, така што останува на место. Полиестер/еластанска машина за миење. Nike Swoosh Sports Bra ви дава вид на поддршка на која знаете дека можете да сметате. DRI-FIT технологијата ви помага да бидете суви и удобни. Изложениот еластичен опсег се спротивставува на лизгање, така што останува на место. Полиестер/еластанска машина за миење. Sports Sports Sports Sports Sports Sporsh ви дава вид на поддршка на која знаете дека можете да сметате. Овој стил што не е склопен е изработен од мека, мазна ткаенина и изложена еластична лента на дното што помага да се задржи сè на место. Технологијата на поткирање на потта ви помага да останете суви и удобни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат