• Новак
Екипа на екипажот на екипажот на екипажот на екипажот на екипажот Божиќ, кој излегува на врвови за жени, лабав за вежбање, џемпери жени

Екипа на екипажот на екипажот на екипажот на екипажот на екипажот Божиќ, кој излегува на врвови за жени, лабав за вежбање, џемпери

Rating 
DEN 111.84

Достапност
Достапно за нарачка

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на чипка. : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 94cm/37.01 '' Рамо : 44cm/17.32 '' ракав : 59cm/23.23 '' Должина : 68cm/26.77''size : l САД : 8 Велика Британија : 12 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 100cm/39.37 '' Рамената : 46cm/18.11 '' ракав : 60cm/23.62 '' Должина : 69cm/27.17'Size : XL US : 10 Велика Британија : 14 EU : 40 BUST : 106 CM/41.73 '' 'Рамената : 48cm/18.90 '' Ракав : 61cm/24.02 '' Должина : 70cm/27.56''Size : XXL US : 12 Велика Британија : 16 EU : 42 BUST : 112 CM/44.09 '' Рамо : 50 CM/19.69 '' 'Sleeve : 63cm/24.80' 'Должина : : 71cm/27.95''size : xxxl САД : 14 Велика Британија : 18 ЕУ : 44 биста : 120см/47,24 '' Рамената : 52см/20.47 '' Ракав : 65см/25.59 '' Должина : 72см/28.35'''importopen и блискост : Овој врв на жените е забавен и симпатичен обичен врв за жени.Материјал : Оваа облека е направена од плетена. Мека, удобна за носење и кожа-. Не е лесно да се намали по миењето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат