• Новак
Sportенски атлетски кошули на Sport Tek

Sportенски атлетски кошули на Sport Tek

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% полиестер Повлечете го затворањето. Нежно контурирана силуета. 100% катјонски полиестер меѓусебно. Отстранлива ознака за удобност и пренасочување. Лесни, пространи и високо дише, овие тимови за влага, вредности на цени имаат технологија на позиција за да се заклучат во боја и да се спречат логоата, 3,8-унца, 100% катјонски полиестерски меѓусебно, нежно контурирана силуета, отстранлива ознака за удобност и релевантно Само-ткаенина V-врат, ракави за поставување, големини на дами : XS-4 XL.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат