• Новак
Вграден градник на градник Лонглајн Спортски градници за жени со висок врат, спортски градник резервоар за јога теретана за вежбање култури врвни

Вграден градник на градник Лонглајн Спортски градници за жени со висок врат, спортски градник резервоар за јога теретана за вежбање култури врвни

Rating 
DEN 655.84

Достапност
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот XS : 30 A 30 B 30 C 30 D. S : 32 A 32 B 32 C 32d. М : 34А 34Б 34С 34Д : . L : 36 A 36 B 36 C 36 D. XL : 38 A 38 B 38 C 38 D 40 A 40 B. 80% најлон, 20% спандекс. Еластично затворање. Препорачано миење на рацете или машинско миење со торба за перење. Препорачана големина : xs одговара за 30 A 30 B 30 C 30 D, S Fit For 32 A 32 B 32 C 32 D, M Fit For 34 A 34 B 34 C 34 D, L Fit For 36 A 36 B 36 C 36 D, XL Fit For 38 A 38 B 38 C 38 C 38 D 40 A 40 B. Ако добиете несоодветна големина, слободно контактирајте не за бесплатно враќање или размена. Удобни меки градници за тркачки бек : Направено од лесна, истегната и непроирна, сепак мека ткаенина, оваа женска високо деколте за тренингот на деколте, изградени во спортски градници, осигурете се дека ќе останете кул и суви за време на вежбањето, а истовремено обезбедувате удобно, привлечно и дишејќи вклопување . Sportback Sports Tank Bras : Нашата компресија со висока покриеност со долги обврски за тренингот има симпатичен дизајн на Racerback кој не само што нуди поширок спектар на движење, туку исто така обезбедува модерна и секси поддршка за грб, осигурувајќи дека ремените остануваат безбедно на место без разлика дали спиете или Вежбање. Изграден во градник за градник : градник за спортски градски град Razorback доаѓа со вграден градник за полици и отстранливи влошки. Отстранливите влошки се прават со висококвалитетна ткаенина што нема да се распадне по миењето, обезбедувајќи удобно и издржливо вклопување за вашите вежби. Casual Wear & Gratuly Crepped Top : Овој разноврсен спортски градник за спортови Camisole, изграден во градник на градник, може да се носи и за обични и за вежбање активности. Идеално за пешачење, одење, кревање тежина, обука, пилатес, спиење, какви било спортски активности со среден интензитет или помалку. Спарете го со вашите омилени спортски облеки за комплетен спортски изглед!. 80% најлон, 20% спандекс. Еластично затворање. Препорачано миење на рацете или машинско миење со торба за перење. Препорачана големина : xs одговара за 30 A 30 B 30 C 30 D, S Fit For 32 A 32 B 32 C 32 D, M Fit For 34 A 34 B 34 C 34 D, L Fit For 36 A 36 B 36 C 36 D, XL Fit For 38 A 38 B 38 C 38 C 38 D 40 A 40 B. Ако добиете несоодветна големина, слободно контактирајте не за бесплатно враќање или размена. Удобни меки градници за тркачки бек : Направено од лесна, истегната и непроирна, сепак мека ткаенина, оваа женска високо деколте за тренингот на деколте, изградени во спортски градници, осигурете се дека ќе останете кул и суви за време на вежбањето, а истовремено обезбедувате удобно, привлечно и дишејќи вклопување . Sportback Sports Tank Bras : Нашата компресија со висока покриеност со долги обврски за тренингот има симпатичен дизајн на Racerback кој не само што нуди поширок спектар на движење, туку исто така обезбедува модерна и секси поддршка за грб, осигурувајќи дека ремените остануваат безбедно на место без разлика дали спиете или Вежбање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат