• Новак
Vimpunec Ruffle Едно рамо за капење за жени Симпатични костуми за капење со високи половини со две парчиња

Vimpunec Ruffle Едно рамо за капење за жени Симпатични костуми за капење со високи половини со две парчиња

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Бикини материјал. Повлечете го затворањето. Оваа симпатична костим за капење со 2 парчиња има дизајн на едно рамо и двојни шутли ве обликуваат во најсилната девојка на плажа. Контролата на стомакот со висока половината, целосно го покриваше стомакот и соодветно кренете го колкот. Погодно е за летно време на плажа, пливање, забава за базени, бањата, солариум и одмори. Носејќи се како симпатичен сет на бикини, или како шик култура со високи шорцеви или здолништа, ќе бидете најслатки. Ткаенина и големина : 85% полиестер и 15% спандекс. Истегнат материјал со мек и допир пријателски за кожата. Измерете ја големината на вашето тело и повикајте се на табелата со големина на последната слика пред да нарачате. 100% задоволство : ги слушаме повратните информации на клиентите и да ги прилагодиме сите детали за да се обезбеди квалитет, вклопување и удобно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат