• Новак
Iuga 20 Колезно здолништа со должина на коленото за жени со џебови со високи тениски здолништа со долги обични спортови голф

Iuga 20 Колезно здолништа со должина на коленото за жени со џебови со високи тениски здолништа со долги обични спортови голф

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

88% полиестер, 12% спандекс Затворање на патент. Соодветна должина на коленото : IUGA 20 "Скито со должина на коленото за жени обезбедуваат доволно покривање на нозете за приватност на сите позиции. Дизајнирано со запалена силуета, атлетските здолништа се вклопуваат скоро сите типови на тело и се погодни и за формални и обични прилики. Дизајн на мулти џебови : 2 странични џебови за складирање на телефон, 1 половината скриен џеб за вашите клучеви, 1 џеб за заден патент за вашите скапоцености. Дизајнирано со дополнителни квалитативни ленти, 2 странични џебови ефикасно ги спречуваат џебовите без да додадат дополнителен сијалица или менување Погодното за убав изглед. Високиот половината и прилагодливата лента за половината : функционирана со четиринасочна ткаенина за истегнување и влага, здолништа за голф IUGA за жени е дизајнирано со 3 "ширина висока половината, обезбедувајќи совршена количина на покриеност и компресија за да го задржите стомакот Изгледа ласкави. Прилагодливото влечење на половината може да се прилагоди на различни големини на половината, да ги задоволи потребите на повеќето жени и да остане на место додека вежбате без да се спуштате. 2 Во 1-изграден во шорцеви : Iuga Casual Golf Scarts има дизајн со 2 слоја со шорцеви од мрежа и здолниште надвор, комбинирајќи ја слободата на движење и безбедност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат