• Новак
Објавени хеланки за жени со високи половини меки хеланки контролни панталони не гледаат за тренингот за јога теретана

Објавени хеланки за жени со високи половини меки хеланки контролни панталони не гледаат за тренингот за јога теретана

Rating 
DEN 191.84

Достапност
Достапно за нарачка

92% полиестер, 8% Еластан ❗❗❗ Подајте внимание : Ако големината на производот што го нарачавте не е во согласност со големината на производот што го добивте, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро со сликата. Ние ќе се справиме со тоа навреме за вас. Ве молиме, измијте со како боја, машинско миење ладно, не бели, не пеглајте. Хелегите се достапни во "мали / средни = една големина US 2-14", "голема / x-large = плус големина нас 14-20", кои се дизајнирани да ги сфатат ласкави и поддржувачки за сите големини. Ние сме многу како да слушаме од вас. Разновидно модно парче : Едноставни елегантни бои ги прават доволно разноврсни за сите прилики и облека. Спарете ги овие хеланки на ладно време со вграден врв и потпетици за да се носат на работа, или со патики за јога, трчање, танцување, вежбање, фитнес, секаков вид тренинг или секојдневна употреба. Овие се исто така совршени зимски хеланки кои прават одлични Божиќ подароци или подароци за празници. Дизајн на висока половината : Контрола на стомакот - Нашето руно дизајнирани хеланки со голема контрола на стомакот на половината, што ќе ги задржи вашите хеланки на место. Можете да се наведнувате, сквотирате, да се истегнете или да направите која било поза што сакате.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат