• Новак
Копчиња за долги ракави со долги ракави на женското копче со долги ракави, топки во боја на џемпери во боја на џемпери

Копчиња за долги ракави со долги ракави на женското копче со долги ракави, топки во боја на џемпери во боја на џемпери

Rating 
DEN 227.20

Достапност
Достапно за нарачка

100% полиестер Затворање на копчињата. ❥ 【Материјал】 Полиестер мешавина, мека и удобна. Комбинацијата на полиестер го прави овој врв многу мек, истегнат, тенок и удобен. Пријателски за кожата, супер мека, лесна, дише и удобна за носење. ❥ 【Подготвени】 Погодно е за секојдневно носење, работа, датум, вежбање, забава, отворено, итн. Погоден за пролет, есен и лето. Врвовите за маици можат да се совпаѓаат со хеланки, тесни фармерки, шорцеви, јога панталони, пакувања, јакни , кардигани, синџири на џемпери, итн. - Нашето облека се сите азиски големини. Погледнете ја нашата табела со големина. Можете да ги најдете во нашите слики или описи. естетска облека облека естетска мека девојка симпатична облека за тинејџери девојки естетска киднарска кошула ропа естетска егирла мека облека џемпери за тинејџери девојки гроздобер рака затоплувачи на рака, готвачи џемпер џемпер скејтер девојка естетска симпатична гроздобер облека за тинејџерски девојки грутка облека, грутка облека, астетска виножито територија Девојки астетичка облека 12-14 девојки кафеав џемпер естетски пастелно виножито џемпер скејтер девојка облека симпатична дуксери естетски слатки облеки tumblr. black fleece jacket women dollar deals womens fleece jacket human collar polyester sweatshirt woman's sweaters womens black jacket fleece hoodie women black hoodie men lightweight sweaters for women athletic zip up jacket women chompas de mujer sueter black sweater women black womens jacket black womens sweater jacket with hoodie for Womenените долги џемпери за жени џемпери џемпери џемпери за жени со худи жена дуксери поштеди дуксери за тинејџери девојки среќна нова година кошула црна јакна за жени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат