• Новак
Heynuts чисти и обични 7/8 атлетски хеланки за жени, меки панталони за контрола на меки стомаци 25 ''

Heynuts чисти и обични 7/8 атлетски хеланки за жени, меки панталони за контрола на меки стомаци 25 ''

Rating 
DEN 463.84

Достапност
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 70% најлон, 30% спандекс. Повлечете го затворањето. Гусетот на триаголникот создава најмалку шевови, наведувајќи мазен профил. Мат финиш, не гледајте, направете го вашиот чекор, движете се слободно. Контрола на стомакот со висока половината, контурирајте ги кривините и ја насочува вашата форма. Невидлив џеб од лента за половината, безбедни картички за клучеви, итн. 25 '' Inseam, должина на глуждот, погодна за јога, обука и секој ден. 70% најлон, 30% спандекс. Повлечете го затворањето. Гусетот на триаголникот создава најмалку шевови, наведувајќи мазен профил. Мат финиш, не гледајте, направете го вашиот чекор, движете се слободно. Контрола на стомакот со висока половината, контурирајте ги кривините и ја насочува вашата форма. Невидлив џеб од лента за половината, безбедни картички за клучеви, итн. 25 '' Inseam, должина на глуждот, погодна за јога, обука и секој ден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат