• Новак
Zdfer жени лабава вклопени маички со кратки ракави летни врвови на летни врвови за вежбање јога туника цврста боја блуза основни маички кошули

Zdfer жени лабава вклопени маички со кратки ракави летни врвови на летни врвови за вежбање јога туника цврста боја блуза основни маички кошули

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Asian големина, ве молиме изберете 1 големина нагоре ❤❤❤ 【Испорака】-Околу испорака : Забрзана испорака 5-7 дена, стандарден превоз 7-20 дена, во рок од 48 часа испорака. ✨ Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се обидеме да ви помогнеме да ги решиме. Ви благодариме за вашата поддршка! Уживајте во вашиот шопинг!. ? Одлични подароци за неа/жени/сопруга/девојка. ? Летна маичка за жени. ? Материјал : Мешавина од памук. Модните врвови за жени се изработени од супер мека ткаенина, дишење, еластична, лесна и пријателска за кожата. ? Функција : Краток ракав, 3/4 ракав, цветен принт, печатење од сончоглед, боја на вратоврска, боја на градиент, цврста, американско знаме, печатење на букви, смешна графика, O врат, V врат, ребрести и чипка. ? Совпаѓање : Обични летни врвови, паре со фармерки, шорцеви, хеланки, јога панталони, скокање, здолништа, сандали на плажа, римски чевли, фустани сандали, флип апостолки и влечки во спринт, лето, есен и зима. ? Повод : летните врвови се погодни за летна плажа/ одмор/ обичен/ бизнис/ забава/ шопинг/ работа/ отворено/ спорт/ трчање/ фитнес/ дом/ свадба. женски летни врвови на кратки ракави со кратки ракави против вратот, обични лабави вклопки женски V вратот маици, случајни мафта за кратки ракави, лабава летна туника врвови за жени со краток ракав летен моден мода, летен моден трендовски печатен маица, копче деколте маици дами блузи женски кратки ракави копче v копче V копче v Врати ребрести кошули врвни летни цврсти бои обични женски жени лабави вклопуваат маички кратки ракави летни врвови, обични тренинзи јога тунични маици врвови жени плус големина кратки ракави против вратот преголема кошула туника. Asian големина, ве молиме изберете 1 големина нагоре. ❤❤❤ 【Испорака】-Околу испорака : Забрзана испорака 5-7 дена, стандарден превоз 7-20 дена, во рок од 48 часа испорака. ✨ Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се обидеме да ви помогнеме да ги решиме. Ви благодариме за вашата поддршка! Уживајте во вашиот шопинг!. ? Одлични подароци за неа/жени/сопруга/девојка. ? Летна маичка за жени. ? Материјал : Мешавина од памук. Модните врвови за жени се изработени од супер мека ткаенина, дишење, еластична, лесна и пријателска за кожата. ? Функција : Краток ракав, 3/4 ракав, цветен принт, печатење од сончоглед, боја на вратоврска, боја на градиент, цврста, американско знаме, печатење на букви, смешна графика, O врат, V врат, ребрести и чипка. ? Совпаѓање : Обични летни врвови, паре со фармерки, шорцеви, хеланки, јога панталони, скокање, здолништа, сандали на плажа, римски чевли, фустани сандали, флип апостолки и влечки во спринт, лето, есен и зима. ? Повод : летните врвови се погодни за летна плажа/ одмор/ обичен/ бизнис/ забава/ шопинг/ работа/ отворено/ спорт/ трчање/ фитнес/ дом/ свадба. женски летни врвови на кратки ракави со кратки ракави против вратот, обични лабави вклопки женски V вратот маици, случајни мафта за кратки ракави, лабава летна туника врвови за жени со краток ракав летен моден мода, летен моден трендовски печатен маица, копче деколте маици дами блузи женски кратки ракави копче v копче V копче v Врати ребрести кошули врвни летни цврсти бои обични женски жени лабави вклопуваат маички кратки ракави летни врвови, обични тренинзи јога тунични маици врвови жени плус големина кратки ракави против вратот преголема кошула туника.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат