• Новак
Lookaa женски екипаж на екипаж со долги ракави, обичен цврст пулвер лесен врвови на врвови

Lookaa женски екипаж на екипаж со долги ракави, обичен цврст пулвер лесен врвови на врвови

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

【Висококвалитетна услуга】 Добредојдовте во продавницата за прегледување, во рок од 7-25 дена Ако големината на облеката не е соодветна, можеме да ги промениме бесплатно. Нашите производи можат да се испорачаат побрзо. 【Материјал】 Ова џемпери за жени тинејџери ги прават полиестер, многу лесен и мек удобен, кул и добар за кожа само да ве одржуваат пријатно, ви даваат пријатно искуство со носење. Нашите производи се азиски големини, повеќе информации за големина, погледнете на табелата со големина на сликата, препорачајте 1-2 големина нагоре. 【Карактеристики】 Обичен стил што го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Супер удобно, дише, лесен и отпорна облека. Дајте ви удобно и совршено чувство кога ќе ги облечете. 【Повод】 Погодно е за секојдневно дневно/ патување/ дома/ одмор/ шопинг/ улица/ забава/ отворено/ клуб за носење. Мора да имате во вашата гардероба. Сезона : есен, зима, пролет, секојдневно дневно носење. Care Care Carting】 : Миење на рака / машина за миење на рацете со ниска температура, не бели, избегнувајте изложеност, виси да се исуши. ▶ Белешка ◀ Белешка ▶ Белешка ◀ Нашите производи се азиски големини, ве молиме проверете ја табелата со големина дадена на сликата пред купувањето, препорачајте 1-2 големина нагоре.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат